Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
coś dla faceta w salonie kosmetycznym
01-30-2013, 10:40 PM,
#1
coś dla faceta w salonie kosmetycznym
salonfuturo.pl poleca „nowa jakość męskiej skóry” coś dla naszych mężczyzn.
02-15-2013, 10:20 PM,
#2
RE: coś dla faceta w salonie kosmetycznym
Mężczyźni zwracają coraz większą uwagę na kwestię swojego wyglądu i chętniej niż kiedyś dbają o swoją urodę. Czytałam o tym trochę w serwisie o urodzie http://www.medigo.pl/uroda jest tam taki ciekawy artykuł http://www.medigo.pl/twarz-uroda/tylko-dla-mezczyzn w którym mowa o męskich kosmetykach i zabiegach w SPA Smile Fajnie, jak facet o siebie dba, czemu tylko my kobiety mamy się męczyć ;P

02-16-2013, 08:21 PM,
#3
RE: coś dla faceta w salonie kosmetycznym
moim zdaniem nie ma teraz już nic dziwnego w tym, że mężczyźni korzystają z kosmetyczki lub spa szczególnie, że lepiej chyba mieć faceta zadbanego niż jakiegoś niechluja Wink jeden mój znajomy nawet poddał się depilacji laserowej bo stwierdził, że zbyt dużo czasu traci na codzienne golenie...akurat sama coś o tym wiem, bo włoski na nogach wyrastają mi już następnego dnia po ogoleniu i sama teraz myślę, aby iść na ten laser Tongue
02-21-2013, 06:02 PM,
#4
RE: coś dla faceta w salonie kosmetycznym
To oczywiście dobrze, jeżeli facet o siebie dba, ale i tutaj powinien jednak znać umiar. Nie chciałabym, żeby mój mężczyzna spędzał więcej czasu przed lustrem i u kosmetyczki niż ja. Chyba nie czułabym się z tym dobrze Wink
11-30-2015, 05:43 AM,
#5
RE: coś dla faceta w salonie kosmetycznym
Mojego faceta to nikt by wołami do salonu kosmetycznego nie zaciągnął. Jedyne kosmetyki, jakich używa, to mydło i żel do golenia, ale przynajmniej taki z wyższej półki. No może trochę przesadziłam. Używa jeszcze dezodorantu, wody po goleniu i perfum, o ile mu jakieś sama kupię.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum opinia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki |
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group. www.forum-opinia.pl