Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firany sznurki
06-20-2012, 10:19 PM,
#1
Firany sznurki
http://www.ictfirany.pl

Gotowe zasłony i firany to produkty Internetowego Centrum Tekstylnego. W tym właśnie sklepie otrzymamy produkty z lambrekinami oraz odmiennego typu firanki żakardowe. Można skorzystać z firan nowoczesnych i zwykłych. Wszystkie zostały wycenione i przedstawione na fotografiach. Jest także spis bestsellerów. Większość z nas kocha modne firany, tu można zakupić je rzeczywiście w przyjaznej cenie. Oferowane są praktyczne firany sznurki i panele okienne. Gotowe firanki można od razu powiesić, nie musimy czekać na ich uszycie. Gotowe firanki z Ictfirany.pl potrafią zauroczyć kontrahentów. Firanki i zasłony to lepsze rozwiązanie niż rolety. Gdy nam się znudzą możemy natychmiast zamienić je na odmienne. Ponadto firany mają lepsze cechy dekoracyjne niż rolety. Internetowe Centrum Tekstylne dba o swoich klientów, prezentując im rozległą obfitość wzorów. Można wybrać gotową firanę biorąc pod uwagę parę rozmaitych kryteriów.

nowoczesne, zasłony, modne, żakardowe, panele, gotowe, okienne, sznurki, firany, firanki
01-22-2015, 09:06 PM,
#2
RE: Firany sznurki
Ja wolę standardowe firany Smile Wg mnie, białe, np. takie:

[Obrazek: _min3357864d0f.jpg]

Jest to klasyka, pasująca do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i bardziej staroświeckiego.

Oprócz tego, lubię też makarony. Sprawdzają się świetnie, jeśli chodzi o oddzielenie, czy też wydzielenie jakiejś przestrzeni w pomieszczeniu. Np. w łazience mam takie:

[Obrazek: _minb0a0153f6c.jpg]

Oddzielają one pralkę i szafkę z chemią Smile
02-09-2015, 08:52 PM,
#3
RE: Firany sznurki
Bardzo ładne te fioletowe.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum opinia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki |
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group. www.forum-opinia.pl