Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję waszej pomocy!
08-22-2011, 06:45 PM,
#1
Potrzebuję waszej pomocy!
Wczoraj wieczorem wracałam do domu z pracy i przejeżdżałam przez las. Wyleciał mi nagle dzik i uszkodził mi błotnik, prawą przednią lampe i zderzak. Strasznie się wystraszyłam i nie wiem co mam z nium zrobić.Dziś już nie mam czym jechać do pracy. Powiedzcie mi co mam z tym zrobić.


Aneta
08-22-2011, 08:28 PM,
#2
RE: Potrzebuję waszej pomocy!
Znam bardzo ciekawą stronę gdzie znajdzie pani używane części do swojego samochodu. Z pewnością ułatwi to pani naprawę auta. <a href="http://www.sprzedamczesci.pl/" target="index.html">sprzedamczesci.pl</a>
www.sprzedamczesci.pl Kupywałem u nich dużo razy ponieważ mam swój zakład mechaniczny. Najlepiej skontaktować się z nimi telefonicznie niż poprzez "klikanie". Gdyby nie znalazła tam pani potrzebnych części zawsze można skorzystać z allegro.
Pozdrawiam. Smile
03-18-2012, 10:52 AM,
#3
RE: Potrzebuję waszej pomocy!
(08-22-2011, 06:45 PM)ancia napisał(a): Wczoraj wieczorem wracałam do domu z pracy i przejeżdżałam przez las. Wyleciał mi nagle dzik i uszkodził mi błotnik, prawą przednią lampe i zderzak. Strasznie się wystraszyłam i nie wiem co mam z nium zrobić.Dziś już nie mam czym jechać do pracy. Powiedzcie mi co mam z tym zrobić.
Aneta

Przedziwna sytuacja naprawdę, ale dobrze, że nic poważnego się Tobie nie stało. A auto zawsze można przecież naprawić Smile Wystarczy dobry blacharz i lakiernik. Jeżeli nie znasz żadnego, to mogę Ci polecić swój sprawdzony zakład samochodowy we Wrocławiu - serwis-blacharski.pl, gdzie bez problemu zrobią Ci wszystkie naprawy, a do tego masz pewność, że zrobią to dobrze i tak jak należy. Pozdrawiam i szerokiej drogi Big Grin



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum opinia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki |
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group. www.forum-opinia.pl