Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złota rączka Lublin
03-15-2014, 06:10 PM,
#1
Złota rączka Lublin
Masz problem z cieknącym kranem czy obojętnie inną usterką? Skontaktuj się z nami! Złota Rączka Lublin zniweluje wszystkie możliwe usterki. Nasi pracownicy dadzą sobie radę z wadliwą instalacją hydrauliczną i sanitarną. Jesteśmy firmą, której zależy na całkowitej satysfakcji naszych klientów. Oferujemy także usługi ogrodnicze, budowlane i wiele, wiele więcej. Jeśli szukasz kogoś do posprzątanie w ogrodzie lub wyczyszczenia elewacji a nie chcesz zatrudniać kilku przedsiębiorstw - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Znajdź naszą witrynę internetową wpisując w wyszukiwarkę Stolarz Lublin, Pranie tapicerki Lublin lub Sprzątanie Lublin. Znajdziesz tam informacje o wszystkich świadczonych przez nas usługach. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i do wspólnot mieszkaniowych a także firm.
10-21-2014, 02:46 AM,
#2
RE: Złota rączka Lublin
wow to rzeczywiście złota rączka! a powiedzcie mi czy taka złota rączka potrafi zrobić pranie dywanów lublin? jak tam to mi by się taka przydała!
10-24-2014, 09:22 PM,
#3
RE: Złota rączka Lublin
Oj w Lublinie ciężko o dobrego fachowca.
01-27-2015, 05:33 AM,
#4
RE: Złota rączka Lublin
Mam złotą rączkę w domu, we własnym łóżku, więc na szczęście nie muszę daleko szukać Smile
04-17-2015, 07:54 PM,
#5
RE: Złota rączka Lublin
No to masz szczęście Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum opinia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki |
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group. www.forum-opinia.pl