Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hurtownie florystyczne
11-17-2012, 12:15 AM,
#1
Hurtownie florystyczne
Bez wątpliwości florystyka staje się coraz bardziej powszechna. W głównej mierze polega ona na układaniu kwiatów w najróżniejsze kompozycje. Była ona także znana już w starożytnym Egipcie. Florystyka nieustannie się rozwija, świadczy o tym znaczna liczba szkół powstających głównie na Zachodzie. Kwiaty są najciekawszym tworem natury. Człowiek kocha przebywać wśród nich. W Polsce florysta nie jest zawodem szkolnym. W klasyfikacji gospodarczej figuruje w grupie zawodów plastycznych. Florysta może polecać swoje wiązanki w kwiaciarniach lub zajmować się całościowymi projektami tj. dekoracja pomieszczeń. Na pewno wymaga to sporo zdolności manualnych. Wymagany może się okazać zmysł estetyczny i artystyczny. Powinno się prócz tego uważnie śledzić trendy. Do stworzenia wiązanki niezbędne mogą się okazać rozmaite akcesoria florystyczne tj. druty dekoracyjne. Przy należytym dobraniu sprawiają, że bukiet kwiatów wygląda ładnie. Wszystkie dodatki dekoracyjne tj. druciki można zakupić w sklepie internetowym superdruciki.pl.
05-06-2013, 08:32 PM,
#2
RE: Hurtownie florystyczne
hm ciekawe, ja uwielbiam takie prace majsterkowanie jeżeli chodzi o florystykę to akurat znam jedną osobę która się tym zajmuje zawodowo prowadzi szkolenia florystyczne, opinie są bardzo pozytywne, Wiele osób sobie chwali.
Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze
09-12-2014, 04:01 AM,
#3
RE: Hurtownie florystyczne
Wiecie może która taka hurtownia prowadzi wysyłka do niemiec? ja bym chciała zakupić ich produkty, ale mieszkam w Niemczech i musiałabym mieć to wysłane na niemiecki adres
09-13-2014, 11:53 PM,
#4
RE: Hurtownie florystyczne
a nie wiecie czy w takich hurtowniach można kupić płytki paradyż? ktoś mi kiedyś powiedział,że można ale nie wiem czy to prawda
02-09-2015, 08:52 PM,
#5
RE: Hurtownie florystyczne
Poszukaj online.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum opinia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki |
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group. www.forum-opinia.pl