Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotel w Poznaniu
05-16-2012, 08:32 PM,
#1
Hotel w Poznaniu
Witam,
pod koniec maja będę musiał zatrzymać się na noc w Poznaniu i przydał by mi się jakiś sprawdzony hotel w centrum miasta, tak żebym nie miał problemu z jego znalezieniem. Przydał by się jeszcze internet, ponieważ będę wracał z tygodniowego wyjazdu gdzie prawdopodobnie jego nie będzie.
05-17-2012, 11:02 PM,
#2
RE: Hotel w Poznaniu
Ja zanim poznałam mojego narzeczonego, który jest z Poznania zatrzymywałam się w Hotelu Włoskim (jak studiowałam zaocznie). Bardzo fajne miejsce czyste, jasne, z fajnym klimatem i przyjazną obsługą.
05-18-2012, 10:54 PM,
#3
RE: Hotel w Poznaniu
We Włoskim nocowali goście mojego wesela i byli bardzo zadowoleni. Sam hotel jest bardzo ładny i położony jest w bardzo fajnym miejscu - blisko do centrum, na targi czy dworzec.
05-19-2012, 11:30 PM,
#4
RE: Hotel w Poznaniu
A cenowo jak to wygląda (pokój 2-osobowy, co się w tej cenie zawiera)?
Jest może gdzieś jakaś restauracja w pobliżu, albo jakieś fajne miejsce, żeby móc fajnie spędzić wieczór?
05-20-2012, 09:53 PM,
#5
RE: Hotel w Poznaniu
Jak jeździłam do Poznania na zjazdy to płaciłyśmy z koleżanką niecałe 200zł za pokój, z dostępem do internetu, pyszną włoską kawką w lobby. Pokoje zawsze były czyste z wygodnymi łóżkami - co po całym dniu na uczelni było dla nas najważniejsze - telewizorem oraz przestronną łazienką.
05-21-2012, 02:07 AM,
#6
RE: Hotel w Poznaniu
Bardzo dobra restauracja jest w budynku hotelu. Podają tam prawdziwe włoskie dania przygotowywane ze świeżych produktów. Po za tym w okolicy znajduje się Multikino oraz Centrum Handlowe Stary Browar, w którym możesz iść do kawiarni, czy do jednej z dwóch dyskotek.
05-21-2012, 08:40 PM,
#7
RE: Hotel w Poznaniu
No to cena widzę nie jest najgorsza, nawet bym powiedział, że bardzo atrakcyjna. A w jakim miejscu znajduje się ten hotel, jakiś adres?
05-22-2012, 05:27 PM,
#8
RE: Hotel w Poznaniu
Hotel znajduje się przy ulicy Dolna Wilda 8, trafisz tam bez problemu, a nawet jeżeli takie by się pojawiły to jest to bardzo znana ulica i każdy Ciebie tam pokieruje.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum opinia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki |
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group. www.forum-opinia.pl