Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile kosztuje budowa domu ?
01-18-2015, 07:21 AM,
#11
RE: Ile kosztuje budowa domu ?
To zależy jaki dom i jak chcesz go zbudować. Ja np. dodatkowo korzystałam z usług Szklarz gdynia, ale przecież nie każdy musi robić szklane balustrady.
02-24-2015, 07:13 PM,
#12
RE: Ile kosztuje budowa domu ?
Może kosztować nawet kilkaset tysięcy, ale myślę, że warto, bo można sobie wtedy wszystko odpowiednio zaplanować. Ja tak właśnie zrobiłem i teraz już urządzam swoją kuchnię. Zobaczcie, co planuję:
[Obrazek: 2049_02d08587-cf30-4e81-b550-ae848122fd6...rialny.jpg]
02-25-2015, 09:42 PM,
#13
RE: Ile kosztuje budowa domu ?
Wow, stylowa Smile Ale jeśli czeka kogoś budowa całego domu od podstaw to musi uzbroić się w cierpliwość. I zakupić betoniarki, zbiornik na wodę i inne tego typu sprzęty.
04-25-2015, 03:50 AM,
#14
RE: Ile kosztuje budowa domu ?
Około 300 tysięcy na samą budowę musisz wydać, nie licząc pozwoleń i wykończeń, czyli umeblowania, malowania ścian, kafelkowania. Na stronach różnych biur nieruchomości trafią się okazje, gdzie za tyle kupisz już umeblowany dom, ale takie ogłoszenia znikają bardzo szybko, więc musiałbyś śledzić. A jak masz wątpliwości to możesz uderzyć do biur i zapytać o to czy lepiej budować czy kupować. Jak chcesz to na stronie http://www.marta-kulawik.pl/domy-na-sprzedaz Pani Marta może Ci pomóc. Nie jednej osobie pomogła i myślę, że warto spróbować.
07-01-2015, 03:56 AM,
#15
RE: Ile kosztuje budowa domu ?
(04-25-2015, 03:50 AM)jacek napisał(a): Około 300 tysięcy na samą budowę musisz wydać, nie licząc pozwoleń i wykończeń, czyli umeblowania, malowania ścian, kafelkowania.

No to nie wystarczy mi kieszonkowego...
07-20-2015, 09:03 PM,
#16
RE: Ile kosztuje budowa domu ?
To wszystko zależny od tego jakie rozwiązanie wybierzesz. Jeśli zdecydujesz się na nowoczesne budownictwo, to musisz się liczyć z większymi kosztami. taniej wychodzi modernizacja. Wszystko tez zależy od dodatków. Sama grzałka do bojlera, taka jak tu: http://www.egniazdka.pl/grzalka-do-bojle...-1822.html to spory wydatek, a bez tego nie można liczyć na komfort cwu.
08-04-2015, 07:35 PM,
#17
RE: Ile kosztuje budowa domu ?
Dom to koszt ogromny, nie rozdrabniajmy się na grzałki, ale potrzebujesz ekipy, ktora go wybuduje, potrzebujesz, rur, cegiel, zaprawy, a nawet rzeczy, o ktroych pewnie wcześniej nie slyszałeś, jak np. dwuteowniki, a sa one niezbędne, zobacz sam z resztą www.euromixstal.pl/stal-czarna/dwuteowniki/inp ez nich nie posatwisz ścin nośnych, a przecież to one trzymaja Twój dom. Idź najlepiej do kogoś, kto profesjonalnie buduje i zapytaj o koszty, może taniej Ci wyjdzie kupić gotowy dom.
01-20-2020, 09:39 PM,
#18
RE: Ile kosztuje budowa domu ?
Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. Różne są nasze potrzeby i jednemu wystarczy mały dom, drugi natomiast potrzebuje czegoś przestronnego o dużym metrażu. Najważniejsze jednak to mieć sensowny projekt i nie oszczędzać, bo to może się potem zemścić. Lepiej od razu postawić np. na sprawdzone kominy brata, które będą służyć nam przez długie lata. To polski i sprawdzony produkt.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum opinia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki |
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group. www.forum-opinia.pl