Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podróżujcie z nowym biurem Solegro.pl
12-31-2011, 01:36 AM,
#1
podróżujcie z nowym biurem Solegro.pl
Witam! polecam wszystkim niemieckie biuro podróży Solegro.pl które działa również w Polsce. w Niemczech cieszy się dużą popularnością, reklamuje się nawet na Vivie i MTV. większość ofert skierowana jest do młodych ludzi, ale także dla nastolatków (różne obozy w Polsce i za granicą). warto zajrzeć: www.solegro.pl szczególnie tanie mają wycieczki do Grecji, Hiszpanii, Chorwacji czy Bułgarii, często poniżej 1000 zł! np. http://www.solegro.pl/wakacje/chalkidiki
09-06-2012, 10:00 PM,
#2
RE: podróżujcie z nowym biurem Solegro.pl
Podróż z biurem podróży to po pierwsze wielkie ryzyko bo biura padają jak muchy a po drugie strata kasy! Na własną rękę można dużo taniej polecieć

_________________
porównanie kredytów konsolidacyjnych
09-06-2012, 10:00 PM,
#3
RE: podróżujcie z nowym biurem Solegro.pl
Podróż z biurem podróży to po pierwsze wielkie ryzyko bo biura padają jak muchy a po drugie strata kasy! Na własną rękę można dużo taniej polecieć

_________________
porównanie kredytów konsolidacyjnych
12-14-2012, 05:37 AM,
#4
RE: podróżujcie z nowym biurem Solegro.pl
Zgadzam się lepiej samemu zorganizować sobie wyjazd na przykład na rodos natomiast uważam że nie każdy potrafi sobie czas zorganizować, nocleg i przelot wymaga to pewnych umiejętności

03-27-2015, 05:25 AM,
#5
RE: podróżujcie z nowym biurem Solegro.pl
Ja od kilku lat noszę się z zamiarem pojechania do Bułgarii. Mam sporo obaw, bo nie wiem, czego się spodziewać po tym kraju. Nie wiem, czy bez biura podróży będę w stanie sama sobie znaleźć odpowiednie zakwaterowanie i czy na pewno się tam jakoś odnajdę.
03-30-2015, 05:46 AM,
#6
RE: podróżujcie z nowym biurem Solegro.pl
Byłam sama z mężem w Bułgarii własnym samochodem i uważam ten wyjazd za bardzo udany. Nie ma się czego obawiać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum opinia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki |
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group. www.forum-opinia.pl