Forum opinia - forum wielotematyczne, dyskusje, aktualności
Karmienie niemowlaka - Wersja do druku

+- Forum opinia - forum wielotematyczne, dyskusje, aktualności (https://www.forum-opinia.pl)
+-- Dział: Forum tylko dla kobiet (https://www.forum-opinia.pl/forum-20.html)
+--- Dział: Macierzyństwo (https://www.forum-opinia.pl/forum-55.html)
+--- Wątek: Karmienie niemowlaka (/thread-776.html)Karmienie niemowlaka - Gerda - 05-31-2015

Wiele naczytałam się o tym, że najważniejsze i najlepsze dla dziecka jest karmienie piersią. Byłam mocno nastawiona na taki własnie start, ale rzeczywistość zweryfikowała moje plany. Niestety, nie miałam pokarmu, a moje dziecko było głodne. W końcu zdecydowałam się na mleko modyfikowane. Teraz już jest wszystko ok., ale początkowo byłam bardzo przygnębiona tym, że moje dziecko nie będzie karmione piersią.


RE: Karmienie niemowlaka - Atramara - 09-28-2016

Mleko modyfikowane nie jest takie straszne. Poza tym już od piątego miesiąca można wprowadzać do jadłospisu malucha kaszki dla dzieci i różnego rodzaju kleiki. Nie brakuje ich na rynku i można wybrać różne rodzaje i smaki z najlepszych firm. Dawniej trzeba było samemu wszystko przyrządzać i nie było wielkiego wyboru. A dzisiaj mamy duże ułatwienie i pewność, że dajemy dziecku to, co najlepsze. Głowa do góry Smile


RE: Karmienie niemowlaka - Ilona - 02-19-2017

A możesz powiedzieć, jakie mleko modyfikowane wybrałaś? Teraz jest taki wybór, że trudno się zdecydować. Mi pomógł nieco ten artykuł https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/mleczny-dylemat-jakie-mleko-wybrac ciekawa jednak jestem, czym inne mamy się kierują przy wyborze mleka dla dziecka.