Forum opinia - forum wielotematyczne, dyskusje, aktualności

Pełna wersja: Pomysł na wakacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie zazwyczaj jeździcie na wakacje? Obstawiam, że jest to najczęściej polskie morze albo góry. Tak przynajmniej mi się wydaje, kiedy patrzę na swoich znajomych. Ja też częściej spędzam wakacje w Polsce niż za granicą. Uważam jednak, że jak tylko mogę sobie na to pozwolić, to warto zainwestować i wybrać się chociażby do Grecji.
Ja jeszcze nie wiem gdzie się wybrać Smile
W tym roku wybieram sie wlasnie do Grecji i mam nadzieje, ze mnie nie zawiedzie Wink
Ja ze wszystkich miejsc na świecie, jakie miałam okazję odwiedzić, najbardziej lubię Chorwację. Może się to wydawać dziwne, ale tam, czuję się jak ryba w wodzie, jakbym była u siebie. Dziwię się, że nie urodziłam się jako Chorwatka. Kocham Polskę, ale to własnie na Chorwacji czuję, że żyję.
__________________________________
http://www.edom.pl/noclegi/hr/chorwacja/
W tym roku wybieramy już w Polsce w Góry Stołowe. Często jeździliśmy nad morze, więc teraz pora na góry. W sumie nie bywamy na Mazurach, bo jakoś żadne z nas nie zna tych miejsc. Może kiedyś...
Ja najczęściej spędzam wakacje w górach, nie tylko w Polsce.
W Itace na no limits widziałem różne ciekawe oferty, aktywne wakacje, jakieś warsztaty etc. Ja generalnie planuję jechać na wakacje po sezonie, jak będzie mniej ludzi. Nie lubię jak jest tłok, to chyba naturalne.
Byłem w tym roku na Zakynthos - rewelacja! Ale we wrześniu na początku obowiązkowo jeszcze polskie góry Smile
Myśmy tez byli ostatnio w Kolobrzegu. Byliśmy na imprezie. Jeśli chodzi o fotki z imprez, to polecam taką ofertę: http://crazybox.com.pl/oferta/ wynajmuje się fotobudke i ustala wszystkie szczegóły. To bardzo fajna pamiątka...
W tym roku już zaczynam myśleć o wakacjach. Jakoś nie przepadam za zimą i chętnie choćby myślami przenoszę się do lata. Znalazłam już nawet ciekawa ofertę first minute i zamierzam wykorzystać tę szansę https://www.lottravel.com/first-minute/ Można sporo zaoszczędzić i mieć już zaplanowane wakacje.
Przekierowanie