Forum opinia - forum wielotematyczne, dyskusje, aktualności

Pełna wersja: Bezrobocie w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej
Ktoś z Was mógłby mi napisac ile dokładnie wynosi bezrobocie w Warszawie? Na jakim poziomie się ono kształtuje? Łatwo znaleźć prace w Warszawie?
ja również nie mam pracy, ale chodzę teraz na kurs operatora maszyn budowlanych oferta z biura pracy i mam nadzieję, że po jego ukończeniu znajdę pracę
ja znalazłam sobie pracę, pracuję przy organizacji przyjęcia urodzinowe dla dzieci warszawa kokosów z tego nie ma ale zawsze coś tam mi na konto wpływaSmile
a ja sobie dorabiam, świadczę usługi krawieckie warszawa różnym ludziom, taka praca w domu mi odpowiadaSmile
ja znalazłem pracę w firmie zajmującej się dezynsekcja warszawa, póki co nie jest źle, cieszę się że cokolwiek mi się udało znaleźć
ja znalazłem w stolicy pracę jako logopeda warszawa nie ukrywam że po znajomości, ale ważne że praca jest!
No dokładnie, po znajomości, czy nie, ważne, że masz pracę. Ja długo szukałam, ale teraz też znalazłam Wink
ja dostałam pracę w firmie robiącej sprzątanie biur, nie jest to moja wymarzona praca, ale żadna praca nie hańbi