Forum opinia - forum wielotematyczne, dyskusje, aktualności

Pełna wersja: Gdzie na wakacje nad morze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć
Gdzie na wakacje polecacie jechać nad morze w pomorskie? Gdzie wg. Was jest najładniej i najlepiej wypoczywać? Co możecie polecić?
Ja polecam Gdańsk i w ogóle całe Trójmiasto - coś dla osób, które preferują oprócz pobytu nad morzem aktywne zwiedzanie i spędzanie czasu:]
mnie najbardziej podobało się w Łebie, ale fajne są tez mniejsze miasteczka Wink
dla mnie najpiękniejsze miejsce to Gdynia, ja ostatnio wykupiłam sobie miesięczny karnet na masaże gdynia i spędziłam miesiąc w pięknym Trójmieście
Ja nigdzie nie pojechałem, bo oszczędzam żeby sobie kupić mieszkania gdańsk a niestety wakacje kosztują sporo
Zgadzam się, Gdynia najpiękniejsza Smile W sumie, plaże w Gdańsku i Sopocie też fajne, chociaż, jeśli chodzi o Sopot, to jest tam zbyt tłoczno- wszyscy pchają się tam na plażę, więc, w trakcie sezonu, odradzam tę opcję. Wink
ja do Gdańska często do brata jeżdżę, on pracuje tam jako radca prawny gdańsk i staram się go często odwiedzać
najlepiej na południe - hiszpania, kanary, włochy, grecja, egipt, tunezja. tutaj można sprawdzić połączenia lotnicze: http://www.skyfly.pl/