Forum opinia - forum wielotematyczne, dyskusje, aktualności

Pełna wersja: Chodzicie na siłownię?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie!
Czy są na forum osoby uprawiające sport i chodzące na siłownię? Chętnie wymienię się doświadczeniami i opiniami odnośnie konkretnych ćwiczeń.
ja w zeszłym roku chodziłam, ale teraz niestety nie mam czasu Sad
Ja też mam coraz to mniej czasu, ale staram się jednak tą siłownię wcisnąć w mój harmonogram co najmniej dwa razy w tygodniu. Mam pracę siedzącą, a nie chcę się zapuścić na stare lata Wink
ostatnio straciłem "wenę", ale pora się zabrać znowu za siłownię, fajnie sylwetka wygląda
Chciałabym zacząć chodzić, ale brak mi motywacji, chęci i samozaparcia Wink Ciągle zbieram sie do wykupienia karnetu, ale na tym tylko zazwyczaj się kończy ;-)
Kiedyś chodziłem, ale teraz mam sprzęt w domuSmile
Od czasu do czasu chodze troche pocwiczyc
Ja chodzę z kumplem często na siłownię, ale teraz przeczytałem na botaak.pl, że dziewczyny czasem bywają złe na facetów, że zawsze wybierają siłkę zamiast nich.
Ja chodzę na siłownię od kilku miesięcy, w moim mieście jest siłownia Gliwice Herkules http://silownia.com.pl moim zdaniem najlepsza, ponieważ jest dość kameralna, a jednocześnie świetnie wyposażona i ma dobrych trenerów, którzy zawsze służą pomocą. Ludzie bywają tam w miarę stale, więc poznaje się, rozmawia i można się wzajemnie motywować.
staram sie chodzic jednakze ostatnimi czasy troche sie zaniedbałem, ale juz kombinuje czas by wrócic do pakowaniaWink
Stron: 1 2