Forum opinia - forum wielotematyczne, dyskusje, aktualności

Pełna wersja: Ulubiony sport
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaki jest wasz ulubiony sport i dlaczego? Może poza piłką nożną, bo zaraz wszyscy ją wymienią Wink.
Ja uwielbiam jeździć na rowerze w wolnym czasie ale to nie jedyny sport,gram w koszykówkę,siatkówkę,pływam i czasami biegam Smile
A dlaczego ? Bo to przede wszystkim korzystnie wpływa na zdrowie i pozwala mi spalić trochę kalorii Smile
Dla mnie ulubionym sportem jest siedzenie przed komputerem a tak poza tym to piłka nożna,koszykówka,siatkówka i rowerek Smile
Kitesurfing to jest to Big Grin tylko niestety jak znajdzie się wolny czas to nie ma wiatru, więc pływanie i rower wtedy musi wystarczyć.
Skim oraz Snowboard czyli deska pod nogami latem i zimą Smile
Ja lubię jeździć na nartach, ale nie mam zbyt często okazji, aby gdzieś wyjeżdżać. W Polsce bywa różnie, a wiadomo, że zagraniczne wyjazdy trochę kosztują. W tym roku wybieram się jednak do Austrii. I mam nadzieję, że się nie zawiodę. Kilka lat temu udało mi się znaleźć super nocleg w Tyrolu, a cały wyjazd był niezwykle udany.
Ja ostatnio kupiłam rower z silnikiem spalinowym i już nie mogę się doczekać wiosny Smile
nie lepiej kupić zwykły rower?
Lubie biegac - szczegolnie, gdy jestem zestresowany, czasami chodze na silownie
Badminton - to świetna rozrywka na lato Smile
Stron: 1 2