Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karmienie niemowlaka
05-31-2015, 04:08 AM,
#1
Karmienie niemowlaka
Wiele naczytałam się o tym, że najważniejsze i najlepsze dla dziecka jest karmienie piersią. Byłam mocno nastawiona na taki własnie start, ale rzeczywistość zweryfikowała moje plany. Niestety, nie miałam pokarmu, a moje dziecko było głodne. W końcu zdecydowałam się na mleko modyfikowane. Teraz już jest wszystko ok., ale początkowo byłam bardzo przygnębiona tym, że moje dziecko nie będzie karmione piersią.
09-28-2016, 08:33 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-19-2017, 10:37 AM {2} przez Atramara.)
#2
RE: Karmienie niemowlaka
Mleko modyfikowane nie jest takie straszne. Poza tym już od piątego miesiąca można wprowadzać do jadłospisu malucha kaszki dla dzieci i różnego rodzaju kleiki. Nie brakuje ich na rynku i można wybrać różne rodzaje i smaki z najlepszych firm. Dawniej trzeba było samemu wszystko przyrządzać i nie było wielkiego wyboru. A dzisiaj mamy duże ułatwienie i pewność, że dajemy dziecku to, co najlepsze. Głowa do góry Smile
02-19-2017, 10:35 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-19-2017, 10:36 AM {2} przez Ilona.)
#3
RE: Karmienie niemowlaka
A możesz powiedzieć, jakie mleko modyfikowane wybrałaś? Teraz jest taki wybór, że trudno się zdecydować. Mi pomógł nieco ten artykuł https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/ml...eko-wybrac ciekawa jednak jestem, czym inne mamy się kierują przy wyborze mleka dla dziecka.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum opinia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki |
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group. www.forum-opinia.pl