Forum opinia - forum wielotematyczne, dyskusje, aktualności

Pełna wersja: Karmienie niemowlaka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiele naczytałam się o tym, że najważniejsze i najlepsze dla dziecka jest karmienie piersią. Byłam mocno nastawiona na taki własnie start, ale rzeczywistość zweryfikowała moje plany. Niestety, nie miałam pokarmu, a moje dziecko było głodne. W końcu zdecydowałam się na mleko modyfikowane. Teraz już jest wszystko ok., ale początkowo byłam bardzo przygnębiona tym, że moje dziecko nie będzie karmione piersią.
Mleko modyfikowane nie jest takie straszne. Poza tym już od piątego miesiąca można wprowadzać do jadłospisu malucha kaszki dla dzieci i różnego rodzaju kleiki. Nie brakuje ich na rynku i można wybrać różne rodzaje i smaki z najlepszych firm. Dawniej trzeba było samemu wszystko przyrządzać i nie było wielkiego wyboru. A dzisiaj mamy duże ułatwienie i pewność, że dajemy dziecku to, co najlepsze. Głowa do góry Smile
A możesz powiedzieć, jakie mleko modyfikowane wybrałaś? Teraz jest taki wybór, że trudno się zdecydować. Mi pomógł nieco ten artykuł https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/ml...eko-wybrac ciekawa jednak jestem, czym inne mamy się kierują przy wyborze mleka dla dziecka.